V úvodu soutěže berou muži povinné tři body

TJ Jiskra Bohuslavice – TJ Baník Rtyně 1:2 (0:2)                                                                 Branky: Mucudis – Vlček Lukáš, Kužel Jan                                                                       Rozhodčí: Lebeda                                                                                                                               ŽK: 1:2                                                                                                                                             Diváků: 50

Po sedmdesát minut jsme byli lepším týmem a zaslouženě vedli o dvě branky. Další příležitosti však nebyly proměněny a obzvláště ta M.Čiháka, kdy postupoval sám na bezmocného brankáře, byla trestuhodně zahozena. Posledních dvacet minut i domácí ukázali, že fotbal hrát umějí, ale podařilo se jim utkání jen zkorigovat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Informace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.