Příští utkání

Okresní přebor muži 11.kolo, sobota 20.10.2018, 15.30 Rtyně                                                      TJ Baník Rtyně – FC Mladé Buky

ČP KP mladších žáků U13–skupina A, 8.kolo,neděle 21.10.2018,9.00 Hostinné              Hostinné – Č.Kostelec/Rtyně                                                                                                    Jaroměř – Č.Kostelec/Rtyně

KP starší přípravky U11–skupina B, 8.kolo,sobota 20.10.2018,9.00 Vrchlabí            Vrchlabí – Č.Kostelec/Rtyně                                                                                        Č.Kostelec/Rtyně – Broumov

OP starší přípravky U11, 8.kolo, neděle 21.10.2018, 9.00 Poříčí                                          Poříčí – Rtyně/Č.Kostelec B                                                                                                                Poříčí – Rtyně/Č.Kostelec B

OP mladší přípravky U9, 8.kolo, sobota 20.10.2018, 9.00 Dvůr Králové                              Dvůr Králové – Rtyně                                                                                                                        Dvůr Králové – Rtyně

OP MINI přípravky 3+0, 7.kolo, čtvrtek 18.10.2018, 16.30 Rtyně                                            Rtyně – Vítězná

Rubriky: Informace | Napsat komentář

Výsledky utkání 13.-14.10.2018

Okresní přebor muži 10.kolo, sobota 13.10.2018, 15.30 Rtyně                                                      TJ Baník Rtyně – FK Poříčí 1:3 (1 : 2)

ČP KP mladších žáků U13–skupina A, 7.kolo,sobota 13.10.2018,10.00 Rtyně              Č.Kostelec/Rtyně – Broumov 3:2                                                                            Č.Kostelec/Rtyně – Lánov 1:2

KP starší přípravky U11–skupina B, 7.kolo,sobota 6.10.2018,9.00 Broumov              Broumov – Č.Kostelec/Rtyně 5:20                                                                            Žacléř/M.Buky – Č.Kostelec/Rtyně 12:6

OP starší přípravky U11, 7.kolo, neděle 14.10.2018, 9.00 Lánov                                          Lánov – Rtyně/Č.Kostelec B 3:6                                                                                                Rtyně/Č.Kostelec B – D.Kalná/Hostinné 4:5

OP mladší přípravky U9, 7.kolo, sobota 13.10.2018, 10.00 Lánov                                      B.Třemešná – Rtyně 1:10                                                                                                                        Lánov – Rtyně 2:6

OP MINI přípravky 3+0, 6.kolo, čtvrtek 11.10.2018, 16.00 Úpice                                            Úpice – Rtyně 10:3 a 19:3

Rubriky: Informace | Napsat komentář

Výsledky utkání 6.- 7.10.2018

Okresní přebor muži 9.kolo, sobota 6.10.2018, 16.00 Rtyně                                                      TJ Baník Rtyně – TJ Jiskra Podhůří 8:1(2:0)                                                                        Branky: Prouza 2x,Vasiljev 2x, Kužel, Hoffman, Krátký a Zvara

ČP KP mladších žáků U13–skupina A, 6.kolo,sobota 6.10.2018,10.00 Č.Skalice              Česká Skalice – Č.Kostelec/Rtyně 2:1                                                                  Vrchlabí/Trutnov – Č.Kostelec/Rtyně 1:5

KP starší přípravky U11–skupina B, 6.kolo,sobota 6.10.2018,9.00 Trutnov                  Trutnov – Č.Kostelec/Rtyně 13:10                                                                                            Náchod – Č.Kostelec/Rtyně 17:7

OP starší přípravky U11, 6.kolo, neděle 7.10.2018, 9.00 Rtyně                                          Rtyně/Č.Kostelec B – Dvůr Králové 21:1                                                                                          Rtyně/Č.Kostelec B – Poříčí 12:3

OP mladší přípravky U9, 6.kolo, sobota 6.10.2018, 9.00 Žacléř                                                    Žacléř – Rtyně 1:4 a 2:8

OP MINI přípravky 3+0, 5.kolo, čtvrtek 4.10.2018, 16.30 Kocbeře                                Kocbeře – Rtyně 7:4 a 8:6

Rubriky: Informace | Napsat komentář

Výsledky utkání 27.- 30.09.2018

Okresní přebor muži 8.kolo, sobota 29.09.2018, 16.30 Vítězná                                              Sokol Vítězná – Baník Rtyně 3:1(0:1)                                                                                      Branka: Vasiljev R.

ČP KP mladších žáků U13–skupina A, 5.kolo,sobota 29.9.2018,9.00 Dvůr Králové        Dvůr Králové – Č.Kostelec/Rtyně 0:4                                                                                        Žacléř – Č.Kostelec/Rtyně 4:0

KP starší přípravky U11–skupina B,5.kolo,sobota 29.09.2018,9.00 Č.Kostelec  Č.Kostelec/Rtyně – Náchod 3:17                                                                            Č.Kostelec/Rtyně – Broumov 17:4

OP starší přípravky U11, 5.kolo, neděle 30.09.2018, 9.00 Rtyně                                      Rtyně/Č.Kostelec B – Rudník 13:3                                                                                            Rtyně/Č.Kostelec B – D.Kalná/Hostinné 9:4

OP mladší přípravky U9, 10.kolo, pátek 28.09.2018, 10.00 Rtyně                                      Rtyně – Svoboda 8:2 a 5:1

OP mlladší přípravky U9, 5.kolo, sobota 29.09.2018, 9.00 Úpice                                        Úpice – Rtyně 4:4 a 4:5

OP MINI přípravky 3+0, 4.kolo, čtvrtek 27.9.2018, 16.30 Rtyně                                          Rtyně – Kocbeře 6:7 a 7:6

Rubriky: Informace, Výsledky zápasů | Napsat komentář