Výsledky utkání 18.- 21.4.2019

Okresní přebor muži 18.kolo, sobota 20.04.2019, 17.00 Lánov                                                  TJ Lánov – TJ Baník Rtyně 1:5 (1:2)                                                                                        Branky: Černý 2x, Kužel,Pavel a Prouza

ČP KP mladších žáků U13–skupina E, jaro, 3.kolo,sobota 20.04.2019,9.00 Žacléř          Žacléř – Č.Kostelec/Rtyně 2:0                                                                                              Broumov – Č.Kostelec/Rtyně 0:2

KP starší přípravky U11–skupina H, jaro, 3.kolo,neděle 21.04.2019,10.00 Rasošky      Č.Kostelec/Rtyně – Dobruška/Opočno 12:13                                                                        Rasošky – Č.Kostelec/Rtyně 1:29

OP starší přípravky U11, 12.kolo, pátek 19.4.2019,10.00 Bílá Třemešná                          Rtyně/Č.Kostelec B – Kocbeře 13:0                                                                                                Bílá Třemešná – Rtyně/Č.Kostelec B 3:5

OP starší přípravky U11, 13.kolo, neděle 21.4.2019,11.00 H.S.M.                                          MFK Trutnov dívky – Rtyně/Č.Kostelec B  3:2 a 3:4

OP mladší přípravky U9, 13.kolo, sobota 20.04.2019, 9.00 Rtyně                                      Rtyně – Hostinné 11:2                                                                                                                    Rtyně – Lánov 13:0                                                                                                                                  Rtyně – M.Svatoňovice 25:0

OP MINI 3+0, 8.kolo, čtvrtek 18.4.2019,17.00 Rtyně                                                            Rtyně – Lánov 8:5 a 5:2

 

Rubriky: Informace, Výsledky zápasů | Napsat komentář

Výsledky utkání 13.-14.4.2019

Okresní přebor muži 17.kolo, sobota 13.04.2019, 17.00 Rtyně                                                  TJ Baník Rtyně – TJ Jiskra Libeč 1:0(0:0)                                                                            Branka: Jiránek

ČP KP mladších žáků U13–skupina E, jaro, 2.kolo,sobota 13.04.2019,10.00 Hostinné    Jičín – Č.Kostelec/Rtyně 1:7                                                                                                  Hostinné – Č.Kostelec/Rtyně 1:5

KP starší přípravky U11–skupina H, jaro, 2.kolo,neděle 14.04.2019,10.00 Broumov      Broumov – Č.Kostelec/Rtyně 7:11                                                                          Č.Kostelec/Rtyně – Dobruška/Opočno 10:16

OP starší přípravky U11, 12.kolo, odloženo na 19.4.2019,10.00 Bílá Třemešná              Rtyně/Č.Kostelec B – Kocbeře                                                                                                          Bílá Třemešná – Rtyně/Č.Kostelec B

OP mladší přípravky U9, 12.kolo, sobota 13.04.2019, 9.00 Dvůr Králové                          Dvůr Králové B – Rtyně 1:14                                                                                                          Dvůr Králové B – Rtyně 2:14

Rubriky: Informace | Napsat komentář

Výsledky utkání 6.-7.4.2019

Okresní přebor muži 16.kolo, sobota 6.04.2019, 16.30 Dolní Branná                                          TJ Strážné – TJ Baník Rtyně 2:5(1:2)                                                                                      Branky: Lněnička 2x, Černý, Múka a Prouza

ČP KP mladších žáků U13–skupina E, jaro, 1.kolo,sobota 6.04.2019,10.00 Lázně Bělohrad  Hořice – Č.Kostelec/Rtyně 1:1                                                                                          Javorka/Miletín – Č.Kostelec/Rtyně 2:4

KP starší přípravky U11–skupina H, jaro, 1.kolo,sobota 6.04.2019,10.00 Rychnov UMT      Rasošky – Č.Kostelec/Rtyně 1:33                                                                                                    Rychnov – Č.Kostelec/Rtyně 5:9

OP starší přípravky U11, 11.kolo, neděle 7.04.2019, 9.00 Hostinné                                        D.Kalná/Hostinné – Rtyně/Č.Kostelec B  7:12                                                  D.Kalná/Hostinné – Rtyně/Č.Kostelec B  1:11

OP mladší přípravky U9, 11.kolo, neděle 7.04.2019, 9.00 Vítězná                                            Rtyně – Dvůr Králové B 4:3                                                                                                      Vítězná – Rtyně 9:7                                                                                                                      M.Buky – Rtyně 10:3

Rubriky: Informace, Výsledky zápasů | Napsat komentář

Výsledky utkání 30.3.2019

Okresní přebor muži 15.kolo, sobota 30.03.2019, 16.30 Rtyně                                                  TJ Baník Rtyně – SK Spartak Hajnice 2:2 (2:0) PK 2:0                                                      Branky: Lněnička a Kužel

Rubriky: Informace | Napsat komentář