Bojovnost a snaha byla na soupeře málo

TJ Baník Rtyně – Sokol Vítězná 1:4 (0:1)                                                                 Branky: Černý – Černota, Andrle, Pivoňka, Robek                                                         Rozhodčí: Pilný F.                                                                                                                               ŽK: 4/2                                                                                                                                               Diváků: 60

Utkání bylo avizováno jako šlágr kola, leč dopředu bylo jasné, že absencemi zdecimovaný náš tým bude jen s velkými obtížemi konkurovat hostům. Ten měl sice od úvodu mírnou herní převahu, ale stálý tlak si nevytvořil. Příležitosti jsme jim však doslova nabídli hrubými chybami sami. První ještě zlikvidoval gólman, ale druhá ve 22.min. po laciné ztrátě míče na polovině hřiště již byla draze zaplacena. V úvodu druhé půle byla hra vyrovnanější, hráli jsme odvážněji a to přineslo v 62.min. i vyrovnání. Následně ale přišla v 63.min. nepochopitelná hrubka Š.Nováka a do vedení šli opět hosté. A aby toho nebylo málo, tak za dvě minuty přišla další minela a bylo po utkání. Naši hráči sice boj nevzdávali, dále se snažili o kontaktní branku, ale nebylo jim přáno. Naopak, před koncem utkání inkasovali počtvrté. Hráčům nešlo upřít snahu a bojovnost, ale na soupeře to tentokrát nestačilo. Vyzdvihnout ovšem musíme Pepu Slavíčka, který na „stará kolena“ pomohl celku, odvedl výbornou práci a na hřišti bojoval do úplného vyčerpání.

Příspěvek byl publikován v rubrice Informace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.