Od ledna lze prodlužovat členství ve FAČR

Od ledna si lze prodlužovat členství v FAČR!   Čím dříve, tím lépe!

Žádáme všechny členy našeho oddílu kopané, aby si co nejdříve uhradili členský příspěvek u FAČR, bez něhož nelze působit a provozovat jakoukoliv činnost v jarní a podzimní části kalendářního roku 2015. Aby hráč, trenér, funkcionář či pořadatel mohli prodloužit své členství ve FAČR, je potřeba co nejdříve uhradit poplatek 200 korun na číslo účtu Fotbalové asociace ČR (369000369/0800).Variabilním symbolem každého z nás je RODNÉ ČÍSLO! Mládež a senioři platí 100 korun!

  • Platba členského příspěvku za mládež je stanovena ve výši 100 korun. Za mládež pro potřeby tohoto metodického pokynu jsou považovány osoby, které daného roku, na který je členský příspěvek hrazen, dovrší 18 let a  mladší.
  • Platba členského příspěvku za seniory je stanovena ve výši 100 korun. Za seniory pro potřeby tohoto metodického pokynu jsou považovány osoby, které daného roku, na který je členský příspěvek hrazen, dovrší 70 let a  starší.
  • Platba členského příspěvku za dospělého je ve výši 200 korun.
  • Členství ve FAČR je platné vždy na kalendářní rok. Obnovení členství pro rok následující, je nutné provést uhrazením členského příspěvku vždy nejpozději do 28. února daného roku.

Pokud slova nejsou dostatečně srozumitelná, poslouží k vysvětlení i oficiální stránky Fotbalové asociace České republiky -> www.fotbal.cz

Upozornění pro členy FAČR (hráče, trenéry, vedoucí týmů, funkcionáře, pořadatele)

• 1. ledna 2015 došlo k obnovení členské databáze Fotbalové asociace České republiky vymazáním všech chybných či nespárovaných přihlášek (červení). Následně byli převedeni do veřejné databáze všichni aktivní členové FAČR (zelené). Členové aktivní v  roce 2014 (zelení) budou až do uhrazení členského příspěvku za rok 2015 – aktivní, ale čekající na platbu (šedivá barva).

• Teprve od 1. 1. 2015 je možné provádět tzv. obnovu členství a zasílat členské příspěvky pro rok 2015 na účet 369000369/0800.

• Úhrada členského příspěvku za jednotlivce – variabilním symbolem je RODNÉ ČÍSLO!

• Příspěvky u stávajících členů (obnova členství pro rok 2015) musí být uhrazeny nejpozději do 28. února 2015 na účet 369000369/0800!!!

Platbu příspěvků lze realizovat i prostřednictvím hromadné platby po dohodě se sekretářem oddílu a po složení příspěvku v hotovosti!

Případné dotazy budou zodpovězeny na telefonu: 724 794 843 nebo e-mailu: info(at)banikrtyne-fotbal.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Informace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..