Mladší přípravka v Červeném Kostelci

Mladší přípravka 2006 v rámci zimní přípravy sehrála 18.1.2015 další turnaj v Červeném Kostelci za účastí celků TJ Červený Kostelec, TJ Jiskra Česká Skalice, TJ Baník Rtyně/SK Sparta Úpice, TJ Slovan Broumov A+B, TJ Sokol Velká Jesenice, TJ Sokol Zábrodí a FK Jaroměř.                                                                                                                                        Naše sestava :                                                                                                                             Michal Svoboda                                                                                                                             První čtyřka –Vojtěch Myšák, Adélka Koudelová, Tomáš Drbohlav a Josef Cobl             Druhá čtyřka – Martin Kábrt, Antonín Kratochvíl, Petr Klusáček a Petr Kratochvíl

  • TJ Baník Rtyně/SK Sparta Úpice – TJ Sokol Zábrodí   2 : 0 branky – T.Drbohlav a V.Myšák                                                                                                                                      Do prvního zápasu na turnaji jsme vstoupili aktivně. Všichni naši hráči napadali soupeře již na jeho polovině a díky tlaku přišli i šance a branky. Neproměněné šance způsobily, že výsledek byl po 12 minutách hry pouze 2 : 0.
  • TJ Baník Rtyně/SK Sparta Úpice – TJ Slovan Broumov A   0 : 1                                  Zápas byl vyrovnaný a hrálo se před oběma brankami, kdy brankáři podrželi své týmy. Naše šance na vstřelení branky byly několikrát zmařené a tak soupeř trestal z ojedinělé možnosti. Tato porážka nás moc mrzí. Nedařila se přihrávka a střelba na branku.
  • TJ Baník Rtyně/SK Sparta Úpice – TJ Červený Kostelec   1 : 2   branka P. Kratochvíl V dalším utkání proti domácím jsme sehráli vcelku pěkné utkání, ale opakovala se naše slabost v proměnění šancí. Co bylo však horší, soupeř nás přehrál bojovností a chutí po vítězství.
  • TJ Baník Rtyně/SK Sparta Úpice – FK Jaroměř   1 . 2   branka V.Myšák                       Byl to bojovný zápas s velkým nasazení. Do vedení šli hosté po velkém tlaku. Naše hra se pak uklidnila a vyrovnání nedalo na sebe dlouho čekat. Soupeř se pak po naší chybě znovu ujal vedení a nám se již nepodařili srovnat. Naše nejlepší utkání na turnaji.
  • TJ Baník Rtyně/SK Sparta Úpice – TJ Jiskra Česká Skalice   0 : 2                                       I v tomto utkání nás trápila největší slabost, ksyž hráči neproměnili několik šancí a soupeř nás pak ztrestal. Utkání nám nevyšlo a nedařilo se nám téměř nic. Z toho asi pramenila malá bojovnost a žádná chuť po vítězství.
  • TJ Baník Rtyně/SK Sparta Úpice – TJ Sokol Velká Jesenice   2 : 0 branky T.Drbohlav a P. Klusáček                                                                                                                 V předposledním utkání jsme se snažili zahrát jako v úvodu turnaje, hra se zlepšila, ale stále nás trápilo neproměnění šancí. Přesto jsme vyhráli.
  • TJ Baník Rtyně/SK Sparta Úpice – TJ Slovan Broumov „B“   1 : 1   branka J. Cobl        V tomto utkání jsme si chtěli proti nejslabšímu celku turnaje zahrát dobrý fotbal a s chutí si zastřílet. Po úvodní vedoucí brance se už nepodařilo vstřelit další a protivník ke konci zápasu po ojedinělém útoku vyrovnal.

Na turnaji jsme odehráli 7 utkání a z toho 2x zvítězili 1x zremizovali a 4x prohráli celkovým skore 7 : 8 a ziskem 7 bodů. Toto nám postačilo pouze na 5. místo. MP

Příspěvek byl publikován v rubrice Informace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..