V baníkovském pohárovém utkání krutá prohra

Baník Rtyně-Baník Žacléř 0:4 (0:1)                                                                                    Rozhodčí: Seidel                                                                                                                                  ŽK: 3:1                                                                                                                                            Diváků: 50

Baníkovské pohárové derby mělo být ozdobou čtvrtfinále poháru, leč hostující hráči žádné drama nepřipustili. Hra v první půli byla vyrovnaná, hosté byli nebezpečnější, ale v koncovce naprosto bezzubí. Do vedení se dostali ve 27.min. z přísně nařízeného pokutového kopu a ve stejné podobě skóre skončila první půle. Úvod druhé části naši naprosto nekoncentrovaní hráči nezvládli. Darovali protivníkovi ve 49.min. po hrubé chybě druhý pokutový kop. A když soupeř skóroval po odraženém míči v 56.min. potřetí tak bylo po utkání. Naši hráči zcela odevzdaně dohrávali v hlubokém útlumu a v 76.min. inkasovali počtvrté. A to nám ještě byla odpuštěna další penalta po čistém k.o. brankáře Seidela na hostujícího hráče, když vůbec netrefil při vyboxování míč.

Příspěvek byl publikován v rubrice Výsledky zápasů. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.