Můj první gól

stažený soubor (1)

Jsi narozen v roce 2007? Jsi mladý fotbalista či fotbalistka? Nebo se chystáš do fotbalového klubu zaregistrovat? Přihlaš se o fotbalový balíček a nastartuj svou cestu ke hvězdám. 

Komu iniciační fotbalový balíček náleží?                                                                                           V roce 2014 se o něj mohou přihlásit rodiče (zákonný zástupce) dětí narozených v roce 2007, které jsou členy fotbalového klubu a řádně registrovanými členy FAČR. V dalších letech se počítá s pokračováním v rámci následujících ročníků narození.

Co všechno iniciační fotbalový balíček obsahuje?                                                         Tréninkový dres, fotbalový míč velikosti číslo 3, láhev na pití, sportovní tašku, plakát Tomáše Rosického a certifikát mladého fotbalisty.

Kolik iniciační fotbalový balíček stojí?                                                                                     Iniciační fotbalový balíček je plně hrazen z dotačního systému FAČR a je tedy zdarma pro fotbalisty a fotbalistky daného ročníku narození (v roce 2014 pro ročník 2007) registrované ve fotbalovém klubu jako člen FAČR.

Kde se o iniciační fotbalový balíček mohu přihlásit?                                                         Jediným místem pro přihlášení se o iniciační fotbalový balíček je web www.mujprvnigol.cz v sekci Fotbalový balíček. Po kliknutí na „Chci získat balíček“ se vám zobrazí registrační formulář pro přihlášení se o balíček.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Informace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..