Archiv

IMG_7840

 

 Baník Rtyně/Sparta Úpice – FK Minsk (Bělorusko)                                                     Za deštivého počasí se sobotní dopoledně sešlo domácí družstvo TJ Baník Rtyně/SK Sparta Úpice a z Polska přijelo družstvo Fk Minsk – Bělorusko k přátelskému mezistátnímu utkání přípravek. Celkem bylo v každém družstvu 20 hráčů. Na úvod vystoupila TŠ BONIFÁC, soubor Sedmikvítek. Tento soubor mimo jiné získal třetí místo na mezinárodní soutěži „Souhvězdí“ v Praze. Děvčata pracují pod vedením Michaely Lorencové, Ivy Staňkové a Věry Škaloudové a předvedla své vystoupení, které se všem líbilo a tak je odměnili dlouhým potleskem.                                                                   Delegovaní rozhodčí z OFS Trutnov pak zahájili svá utkání na dvou hřišti kde se hrálo 5 + 1 a to 3 x 20 min. Hráči z Minsku nám předvedli pěknou hru, kdy jednoznačně přehráli naše družstva a to jak v bojovnosti tak i ve hře s míčem. Skore se tak rychle měnilo v jejich prospěch. Naši hráči však bojovali a snažili se soupeři vyrovnat. Početná skupina diváků povzbuzovala všechna družstva a stejně tak je i odměnila potleskem za předvedenou hru. Výsledek byl ze všech utkání příznivý pro hráče Fk Minsk. Po skončení utkání následovalo zahrávání pokutových kopů všech hráčů. Stav byl douho vyrovnán a to hlavně i díky pěkným výkonům všech brankářů.                                                                                                   Po skončení zahrávání pokutových kopů pak domácí hráči předali hostům tašky – dar od Města Rtyně s přípravky. Ceny dostali i trenéři hostů. Po přestrojení se konalo posezení před restauraci Hampejz, kde hráči dostali od předsedy TJ Baník p. Václav Just občerstvení v podobě klobásy – kukuřice – limonády.Celková akce se vydařila ke spokojenosti všech a hosté se domlouvají na možnost soustředění u nás v roce 2016.

autor Milan Romančák st.

Jaro 2015     

Rok 2015 začala mladší přípravka TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší společně s oddílem SK Sparta Úpice a to již v listopadu 2014 tréninky v tělocvičně ZŠ ve Rtyni. V prosinci 2014 byl i součásti zimní přípravy halový turnaj u nás v hale Orlovna.                                       Zimní příprava pak byla zahájena v lednu 2015 a to v tělocvičně a hale ve Rtyni. Naše účast byla i na několika halových turnajů v okolí. Výsledky jsme střídaly, ale vcelku se zimní příprava vydařila. Na tréninku se scházelo více jak 18 dětí a proto jsme se rozhodli přihlásit soutěže OFS Trutnov ještě jedno družstvo pro jarní část soutěže.                               Trenéři připravili jako tradičně zimní soustředění pro 18 našich hráčů bylo na BZS Odolov. Týden se sporem jsme zpestřili jedno odpoledne i společným koupání v bazénu v Trutnově. V jarní části pak tréninky pokračovali venku na hřišti Baníku (2 x týdně po 1,5 hod.), kde jsme sehráli i několik tréninkových utkání proti stejně začínajícím hráčům. Účast na trénincích byla někdy až 25 hráčů.                                                                                  Do jarní soutěže pak obě družstva vstoupila na domácím hřišti proti „ A „ družstvu Trutnov/Mladé Buky. V jarní části jsme odehráli 9. kol a to vždy po dvou utkání –„A“ družstvo sehrálo 18 utkání a z toho 16 x zvítězilo a 2 x remízovalo se skore 179 : 43 a získali 50 bodů. Po součtu z podzimu jsme skončili na krásném 1. místě 36 utkání a toho 28 x zvítězili 2 x remízovali a pouze 6 x prohráli. Konečná čísla skore 329 : 114 a získali celkem 86 bodů. Náš náskok před druhým byl 13 bodů. „B“ družstvo také sehrálo 18 utkání a 4 x vítězství a 14 x prohrálo skončilo se skore 42 : 123 a získalo krásných 12 bodů, toto družstvo hrálo jen jarní část soutěže a skončilo na 10. předposledním místě. Střelcem družstva byl se 12 brankami Filip Němeček.

Hodnocení hry družstva A za jarní části je, že naše výsledky nevznikaly vždy jednoduše a , že jsme museli bojovat a vydat se ze všech sil a poprat se o zisk bodů. Velkou slabostí je i proměnování šancí, kdy jsme kolikrát nedali 100 % tutovky. Střelcem se stal s 54 brankami Tomáš Drbohlav.                                                                                                                               Jaro jsme tradičně zakončili po poslední utkání jara v sobotu 13.06.2015  „ POSLEDNÍM VÝKOPEM “, kdy se chtěli všichni hráči poměřit své umění  proti svým rodičům a tak ukázat co se naučili a jak jejich výkony stoupají vzhůru. Po skončení utkání a několika společných soutěží obou družstev. Bohužel nám nepřálo počasí a tak celá akce byla předčasně ukončena. Trenéři společně s rodiči hráčů zhodnotili činnost oddílu mladší přípravky a seznámili rodiče a hráče s plánem na novou sezonu 2015 – 16, která začíná v srpnu 2015. Diskuse byla  zaměřena na činnost trenérů a hráčů. Bohužel nám, ale končí u družstva mladší přípravky trenéři Petr Garček a Josef Garček. Malým oceněním trenéři poděkovali všem hráčů a předali jim dárky. Plus je pak i získání nového vedoucího pana Aleše Bernarda pro družstvo B. Akci „ Poslední výkopů“ hodnotíme jako velice vydařenou a tak jen jedinou kankou bylo neúčast zástupců VV z obou oddílů.

Na ukončení jarní části se podařilo trenérům zajistit na sobotu 20.06.2015 přátelské mezistátní utkání našeho společného oddílu proti stejnému družstvu FK Minsk z Běloruska. Utkání hrála dvě a dvě družstva 3 x 20 min. Náš soupeř byl po všech stránkách lepší a co bylo znát byla jejich bojovnost a technika s míčem mnohem lepši. Je proto co zlepšovat a tak naši poznali, že nám stále něco chybí. Na úvod nám vystoupila TŠ BONIFÁC , soubor Sedmikvítek. Tento soubor mimo jiné získal třetí místo na mezinárodní soutěži  „Souhvězdí“  v Praze.

Děvčata pracují pod vedením Michaely Lorencové, Ivy Staňkové a Věry Škaloudové.

V neděli 21.06.2015 jsme jedno družstvo MP ročník 2006 sehrálo turnaj v Červeném Kostelci  memoriál L. Kaválka 2. ročník U 9. Celkem jsme sehráli 8 utkání a získali 7 bodů za 2 výhry a jednu remízu při skore 8 : 20. Konečné naše umístění pak stačilo pouze na 4. místo.

Sestava družstva A  i  B  na jaře 2015 :                                                                                          „A“ družstvo – Michal SVOBODA, Martin KÁBRT, Antonín KRATOCHVÍL, Petr KLUSÁČEK, Karolínka ŠKODOVÁ, Tomáš DRBOHLAV, Josef COBL, Tomáš FICEK, Vojtěch ŠKODA a Petr KRATOCHVÍL

„B“ družstvo – Vojta ČÍŽEK, Adélka KOUDELOVÁ, Filip HRABA, Filip NĚMEČEK, Jessica SMRCOVÁ, Lukáš GARČEK, Marek JANSA, Tomáš TOMČIAK, Jan PROKŮPEK a Míša BERNARD

Pro podzim 2015 pak jsme přihlásili do KP KFS Královehradeckého kraje dvě družstva starší přípravky (hraji 2 x / 5 + 1) a 1 družstvo do OS OFS Trutnov jako mladší přípravku (hraji 4 + 1). Soutěže budou zahájeny poslední sobotu neděli v srpnu 2015.

V termínu 21.08. – 29.08.2015 se uskuteční „Letní fotbalový kemp“ na BZS Odolov pro hráče přípravky Rtyně/Úpice.

Patří zde poděkovat i rodičům, kteří nám zajistili auty dopravu na turnaje a všechna utkání v soutěži. A v neposlední řadě děkujeme i sponzorům a partnerům, kteří nám pomohli zajistit jak finanční prostředky tak i nemalé množství daru – materiální dary pro naše nejmenší hráče a soupeře .

Všem moc s moc děkujeme a těšíme se další dobrou spolupráci.

autorem článku  jsou  Trenéři :  Josef GARČEK a Milan ROMANČÁK – Petr Garček

 

Na turnaji v Úpici 28.2.2015

 

Mladší přípravka již zahájila přípravu na jarní část.

 

5.místo na turnaji ve Rtyni v Podkrkonoší

Hodnocení činnosti za podzim 2014 v OS OFS Trutnov sezona 2014 – 2015   mladší přípravka  ročník 2006 a mladší

Podzimní soutěž jsme zahájili již o letních prázdninách a to fotbalovým kempem na BZS Odolov, kde se účastnilo 15 hráčů mladší přípravky. Tréninky pod vedením Josefa Garček a Milan Romančák byly 3 x v týdnu pondělí – středa – pátek (účastna jednom tréninku13 až 15 hráčů někdy až 22) a utkání OS se hrála v sobotu. V měsíci září jsme se připojili jako mladší přípravka TJ Baník – oddíl kopané  k celorepublikovému náboru hráčů a hráček do kopané pořádané FAČR . S pomocí sponzorů a rodičů se nám dále podařili zakoupit nové ustrojení pro hráče bundy, mikiny, teplákové soupravy, termotrička, trenýrky a trika, 20 ks míčů vel. č. 4 a 3. Zde je potřeba uvést, že od TJ Baník oddíl kopané jsme nemuseli žádat o finanční pomoc.                                                                                                                       Podzimní soutěž 2014 jsme hráli ve složení :  v brance Michal Svoboda, obrana Martin Kábrt, Karolína Škodová, Filip Němeček, Adélka Koudelová, Antonín Kratochvíl, Kateřina Fišerová,  v útoku Tomáš Drbohlav, Filip Hraba, Lukáš Garček, Marek Jansa , Jessica Smrcová, Josef Cobl, část soutěže i Vojta Myšák. Nový hráči kteří začali na podzim 2014 s kopanou : Tomáš FICEK, Jiří TEICHMAN, Vojta ČÍŽEK, Michal BERNARD, Vojta ŠKODA, Dominik HORÁČEK, Petr Kratochvíl.                                                                         Bylo celkem sehráno 18 mistrovských utkání v OS OFS Trutnov a 12 x jsme zvítězili a 6 x prohráli. Nastříleli jsme 152 branek a inkasovali 71 branek. Střelcem mladší přípravky podzimní části se stal se 46 brankami Pepa COBL.                                                                  Naše konečné umístění po podzimní části je velice krásné   4.  místo.

Naši střelci : Josef Cobl 46, Tomáš DRBOHLAV 42, Marek Jansa 14, Vojta Myšák 14, Martin Kábrt 10, Petr Klusáček 9, Antonín Kratochvíl 8, Adélka Koudelová 3, Lukáš Garček 3, Filip Němeček 2, Jessica Smrcová 1.                                                                       Podzimní soutěž OS OFS Trutnov jsme odehráli ve velké snaze za každou cenu  uspět a tak v jednotlivých zápasech všichni hráči snažili odevzdat vše co je trenéři naučili. Bohužel se nám to ne vždy podařili a tak byla utkání, kdy jsme zahráli velice pěkná utkání a naopak bylo i několik utkání, která se nepovedla.  Prohraná naše utkání rozhodla větší produktivita hostů a bohužel i hodně našich chyb, nedůrazu v soubojích. Opět se ukazuje, že stačí týden bez fotbalu kvůli prázdninám či jinému důvodu, a kluci jsou jak vyměnění. Bohužel myslíme vyměnění ve špatném slova smyslu. Základy fotbalu opět zapomenuty, styl hry jakbysmet a můžeme na trénincích začít od znovu. Forma hráčů kvůli výpadku také na bodu mrazu. V neposlední řadě nás stále svírá marodka (lépe řečeno absence), která si nechce dát pokoj. Spíše takhle… v našem případě je marodka (absence hráčů) něco víc, než u jiných týmů, protože, nalijme si čistého vína, je kádr úzký a každá ztráta je pro tým citelná dvojnásob.  Na závěr už jen „pár“ slov k týmu. Víme, kde byly chyby a kde nás tlačí bota, a na to se samozřejmě zaměříme. Některé z chyb ovšem byly takové, které nedokážeme z trenérské pozice ovlivnit, a pokud například sami hráči nebudou chtít běhat a pohybovat se do volných prostorů tak, aby mohli dostat přihrávku, a budou spoléhat pouze na hru jednoho nejmenovaného hráče (což rozhodně nechceme, protože takhle by s ním dokázal hrát každý tým; naopak on sám také musí hrát s týmem a plně mu důvěřovat, i když se některé věci párkrát nepovedly), tak zlepšení hry nepřijde. To je potřeba si uvědomit a s kluky si o tom popovídáme (opět s tím mohou velmi pomoci i rodiče doma). Ale jak se říká v jedné televizní reklamě – NEVYMĚKNEM.                                                 Chtěli bychom poděkovat i rodičům, kteří pomáhali při tréninku (Drbohlav, Kábrt, Garček ml.), utkání a při zajištění dopravy vlastními auty na všechna naše utkání. Moc jim děkujeme.                                                                                                                                               Co bude dále v roce 2015 :                                                                                                             Zimní příprava na rok 2015 bude zahájena od listopadu 2014 v tělocvičně ZŠ – ZUŠ ve Rtyni v Podkrkonoší a to vždy středa 16 – 17,30 hod.  –  pátek 15 – 16,30 hod. dále pak bude i účasti na halových turnajích 2 x za měsíc. O pololetních prázdninách – únor 2015 se připravuje i zimní soustředění na BZS Odolov pro 20 dětí. Do soutěže jaro 2015 se připravuje přihlásit ještě jedno družstvo a již uvažujeme pro podzim 2015 do nového ročníku jak starší přípravku kam přestoupí z MP 7 hráčů.

Rtyně v Podkrkonoší dne 27.10. 2014                      Milan Romančák a Josef Garček

 

Soustředění v Odolově

 

 

Podzimní činnost:

Srpen 2014
Tréninky mladší přípravky budou zahájeny od pátku 15.08.2014 v 16,oo hod. ve Rtyni v Podkrkonoší, dále pak v pondělí 18.08 – středa 20.08. – pátek  22.08. vždy od 16,oo hod ve Rtyni.

V termínu 24.08.–29.08.2014 se koná letní fotbalový kemp na BZS Odolov účastní se 16 dětí.

Mistrovká utkání JARO 2014:

Baníček – Trutnov C 1:1, (1:0),pen. 2:3, hráno na rtyňském trávníku 14.6.2014 od 17.00
Branka: M. Pich, penalty proměnil Tyl a Vasiljev, přestřelil ve 2. sérii Čihák

Sestava: Středa 8 – Marvan8 , Brát 8, Vasiljev 8,  J. Pich 8 – M.  Pich 8, Honzera 8, Garček 6, Šnajdr 8 (85. Tyl) – Břicháček 8 (82. Sehnal), Studnička 8 (65. Čihák)

V posledním utkání sezóny nám šlo „pouze“ o vlastní čest a je potěšitelné, že tým předvedl výkon na hranici svých možností. Konečné 7. místo bylo jasné už před úvodním hvizdem, trutnovskému Céčku šlo naopak o postup, kde na dálku bojovali s Kocbeřemi.
Sestava doznala několik vynucených změn – Prouzu, Dědka a Krátkého nahradilo trio Břicháček, Studnička a Garček. Již  v 10. minutě vyvezl balón J. Pich, po lajně vyslal Šnajdra,  ten ostrým přízemním centrem oslovil druhého krajního záložníka M.Picha, který v soboji přetlačil hostujícího hráče a skóre  utkání bylo otevřeno, 1:0. Akce, která musela potěšit všechny domácí fanoušky, byla jednou z nejhezčích v rámci celého jara v podání Baníčku. O pár minut šel sám na brankaře Michal Studnička, soupeře v tuto chvíli podržel brankář.  Hosté byli fotbalovější, ale v rámci celého poločasu si vytvořil minimum šancí a snad jen střela těsně mimo brankovou konstrukci nestárnoucího Holubce se dala nazvat šancí. První půlka tedy skončila naším nejtěsnějším vedením.
Obraz hry se v druhém poločase prakticky nezměnil, výborná kombinační hra vedoucího celku OP, ale minimum šancí a pozorná defenziva Baníčku. Až v 60. minutě kopal Holubec trestný kop přímo z hranice velkého vápna.   Středa si sice na míč šáhl, ale skóre je srovnané, 1:1. Domáco na chvilku vypadli ze hry, hosté se dostali do další šance, Kulda střílel mimo a když už byl po rohové kopu Středa překonaný,  tak obětavě domácí obrana zblokovala dva postupové pokusy trutnovských. Ke konci utkání se ke slovu dostal nejprve Čihák, který zbrkle ve výborné pozici zakončoval mimo a v posledních minutách sklouzl míč z levačky Sehnalovi, který měl před sebou odkrytou celou branku. Naše branka by v tuto chvíli asi pohřbila všechny trutnovké naděje. V penaltové loterii, bohužel pro domácí Čihák přestřelil, trutnovské trio bylo úspěšné a Céčko mohlo slavit postup.
V utkání jsme měli překvapivě proti jasnému favoritovi více vyložených brankových příležitostí, a tak vítězství hostů i přes podstatně větší držení míče a lepší kombinaci ve středu hřiště je spíše šťastné. Trutnov tak v jeden den mohl slavit postup B i C týmu a nám nezbývá než pogratulovat MFK.

Poříčí – Baníček 3:0, (1:0) utkání se předehrávalo v pátek 6.6.2014 od 17.30

Sestava a hodnocení: Středa 5 – Marvan 4, Brát 4,  J. Pich 3, M. Pich 3 – Honzera 5, Prouza 3, Vasiljev 4, Šnajdr 4 – Krátký 3 (75. Tyl), Dědek 3 (55. Studnička 3)

Bohužel i v Poříčí jsme navázali na naše nepřesvědčivé a laxní výkony z posledních utkání s Mostkem a v Lánově. V úvodních minutách se sice Prouza krásně uvolnil, střela nadělala domácímu brankáři hodně práce, ale to bylo z naší strany prakticky v úvodním dějství vše. Poříčtí celkem dobře kombinovali, ale ani oni se nedostávali do vyložených brankových příležitostí. Tak jak bývá naším zvykem, branku jsme si vstřelili prakticky sami. Po našem odkopu od brány, jsme na levé straně nechali pohodlně vyslat dlouhý balón za naší obranu domácího záložníka, Středa se na hranici vápna srazil s J. Pichem a pro Bruse nebyl problém otevřít skóre utkání, 1:0. Do poločasu už moc vzruchu na hřišti nebylo.
Místo očekávaného tlaku a zvýšení bojovnosti, pohybu přišla studená sprcha. Hned z první šance Janas povodil snad čtyři obránce a pro nás bohužel po nejpovedenější akci celého utkání zvýšil na 2:0. V 55.  minutě šel Prouza sám na brankáře, ale jen potvrdil naši nízkou produktivitu v koncovce. Od šedesáté minutu už hrál fotbal jen jeden tým a nebýt Středy v naší brance, tak by skóre bylo podstatně vyšší. V 85. minutě vstřelil z penalty Kuric třetí branku domácích po zbytečném faulu Studničky, 3:0.
V utkání se jen potvrdilo, že bez patřičného nasazení budeme sotva průměrným týmem OP. V posledním utkání nás čeká vedoucí tým OP – Céčko Trutnova. Snad se sezónou doma rozloučíme podstatně lepším výkonem a předvedenou hrou.

Lánov – Baníček 3:1 (0:1), hráno v Lánově v sobotu 31.5.2014 od 17.00
Branka: 7. Vasiljev
Sestava a hodnocení: Středa 4 – Marvan 3, Brát 3, J. Pich 4,  M. Pich 3 – Honzera 3, Prouza 4, Vasiljev 4, Šnajdr 3 (65. Studnička) – Krátký 3, Dědek 4

V Lánově jsme bohužel navázali na náš špatný výkon z domácího utkání v minulém kole a body znovu lehce odevzdali. Začátek utkání ale vypadal jinak, již v 7. minutě se prosadil Vasiljev po rohovém kopu  Prouzy a šli jsme do vedení, 0:1. Domácí se dlouhou dobu z naší vedoucí branky nedokázali vzpamatovat a Pavel Středa nemusel prakticky po celé úvodní dějství předvést vážnější zákrok. I  v druhém druhém poločase jsme chtěli být aktivní a nepouštět domácí do šancí. V 56.minutě  šel sám na brankaře po ideálním uvolnění M. Pichem Krátký, ale trestuhodně nedal. O pár minut později se situace opakovala, Krátký místo zakončení, volí nepochopitelnou přihrávku na v ofsajdu stojícího Dědka a poprvé v utkáno platilo otřepané „Nedáš, dostaneš“. Rychlý brejk domácích v pohodě proměnil Šafařík a vyrovnává na 1:1. Jen o pár  minut později centruje z pravé strany Honzera, tvrdý volej Prouzy, ale trefuje překvapeného domácí brankáře a podruhé v utkání nás trestají domácí po naší 100% šanci. Schliegsbir doráží  vyražený míč Středou a domácí vedou 2:1. To nebyl konec našeho trápení, v 68. minutě laxně přistoupil do souboje Šnajdr, se kterým si skvěle poradil Pavelka a krásnou bombou od břevna dává domácím již dvoubrankový náskok. Do konce utkání jsme se snažil otřepat z tvrdého direktu domácích. Bohužel jen snaha nestačila, do žádných vyložených šancí jsme se už nedostali. V poslední minutě ještě odvrátil debakl Pavel Středa, který domácím zneškodnil pokutový kop.
Bohužel místo boje o třetí příčku se nám v posledních utkáních herně nedaří, kdy vlastními chybami soupeřům darujeme vítězství. Nezbývá, než v posledních utkáních dát hlavu nahoru a bojovat po celých 90. minut. Věřím, že v páteční předehrávce v Poříčí budeme opět bodovat.

Baníček – Mostek 2:3 (1:3), utkání hrané 24.5.2013 na domácím stadionu
Branky: Šnajdr, Prouza z pen.

Sestava a hodnocení:
Středa 4 – Marvan 3, Brát 3, Vasiljev 3, M. Pich 3 – Honzera 5, Prouza 4, Břicháček 5, Šnajdr 5 (65. Studnička) – Krátký 4, Dědek 4

V sobotu jsme odehráli utkání, kde jsme hostům doslova darovali všechny tři body, naprosto nepochopitelné individuální chyby nás stáli utkání.
Již v první minutě předvedl minelu Vasiljev a pro mosteckého útočníka nebyl problém otevřít brankový účet utkání, 0:1. Když se po krásné přihrávce Břicháčka prosadil v 9. minutě Šnajdr a srovnal na 1:1, vypadalo to, že máme sílu utkání zlomit v náš prospěch. V některých momentech jsme dokázali slušně kombinovat, bohužel bez gólového efektu. Zato hosté naprosto nekompromisně potrestali naši další a bohužel ne poslední chybu. Martin Pich od rohového praporku rozehrával standardní situaci tak, že namazal hostujícímu Laschukovi přímo na velké vápno, který bez problémů prostřelil nepřipraveného Středu, 1:2. Naše defenzivní galapředstavení zkompletoval Marvan, který si nechal za svá záda zaběhnout hostujícího útočníka, Brát se snahou situaci uhasit fauluje ve vápně a z nařízené penalty upravuje D. Duchek na 1:3. Do poločasu mohl snížit Honzera a Břicháček, ale bohužel skóre zůstalo nezměněno.
Druhých 45 minut jsme se snažil výsledek změnit, vzadu utkání dohrát bez dalších minel. Bohužel jsme jen snížili z penalty Prouzou po zbytečném faulu na Krátkého, 2:3 a další šance, hlavně hlavička Vasiljeva, zůstaly nevyužity.
Hosté ještě možná dnes nevěří, že si odvezli plný bodový zisk. Nutné přiznat, že za vítězstvím šli daleko důrazněji, než domácí. Po minulém týdnu, kdy tým předvedl velmi slušný výkon přišlo vystřízlivění, kdy hlavně první poločas byl z naší strany doslova trapný.

Kunčice – Baníček 2:4, (1:3) hráno za vytrvalého deště na perfektním trávníku v Kunčicích

Branky: Dědek, M. Pich, Honzera, Vasiljev

Sestava a hodnocení: Středa 7 – Marvan 6, Brát 7, J. Pich 8, M. Pich 7 – Honzera 7, Prouza 6, Vasiljev 7, Šnajdr 6 (65. Studnička) – Krátký 7, Dědek 9 (90. Garček)

Výborně připravený trávník v Kunčicích byl připravený na utkání celků z vyšších pater OP.

Po úvodní oťukávající desetiminutovce, kdy se hrál fotbal bez šancí nebo většího tlaku jednoho z mužstev se prosadil v 12. minutě po centru Krátkého přesně hlavičkující Jíňa Dědek, 0:1. Domácí těžící převážně z rychlých protiútoků a standardních situací se svých šancí dočkali. Nejdříve výborným zákrokem vychytal domácího útočníka Středa a ani z následného roku po nedůrazu Šnajdra se stav utkání neměnil. Po další centru Krátkého z pravé strany nejdříve ve 100% šanci promáchl Prouza, ale následná tvrdá přízemní střela M. Picha už skončila v domácí síti – 29. minuta a 0:2. Aby toho nebylo málo, za 4 minuty po výborně rozehrané standardní situaci J. Pichem zvyšuje na příjemných 0:3 Honzera. V tuto chvíli nám vše vycházelo, domácí koncovka nebyl přesná a nebo si vše pohlídala pozorná defenziva v čele s Pavlem Středou. Zbytečná komplikace přišla v 38. minutě. Dlouhý aut do vápna, prodloužení na penaltu a D. Adolf při zaváhání Marvana snižuje na poločasových 1:3.

Krátký sice měl ve 46. minutě dvě příležitosti, ale v prvním případě ho vychytal domácí brankář a v druhém mířil pouze doprostřed branky, to byla ale na začátek druhé půlky z naší strany vše. Poté domácí převzali taktovku a začal tak jejich předpokládaný tlak. V tuto chvíli jsme se vůbec nedostávali do hry. Naše zbytečné ztráty, zvýšený důraz kunčických spolu s dobrou kombinací – to vše vyústilo v 53. minutě pokutovým kopem, který domácí Míč proměnil, 2:3. Kunčice pokračovali ve zlepšené hře, ale jejich šance zůstali nevyužity. Naopak po hodince hry přihrávka Prouzy poslala do brejku Vasiljeva, který z hranice vápna vrátil Baníčku dvoubrankový náskok , 2:4. Do konce utkání se domácí snažili s nepřiznivým výsledkem něco udělat, ale my jsme si výsledek a tudíž i plný bodový zisk už nenechali vzít.

Domácí sice byli po většinu času fotbalovější, ale Baníček utkání zodpovědně odpracoval, navíc jsme měli vysokou efektivitu v zakončení. Celý tým podal výrazně lepší výkon proti minulým utkáním a pokud někoho vyzdvihnout, tak Jíňu Dědka, který odehrál patrně své nejlepší utkání v našem dresu. Utkání perfektně odřídila trojce arbitrů z Jičína.

 

Baníček – Libeč 3:1, (2:0)

Branky: Pich J., Krátký, Prouza – Herout

ŽK 1:2 Vasiljev za domácí

Sestava a hodnocení: Středa 4 – Garček 4, Brát 4, Vasiljev 5 ( 55. Dědek 4 ), Pich J. 4 –
Honzera 4, Prouza 4, Bareš L. 5 ( 75. Tyl ), Studnička 4 ( 65. Šnajdr 4 )-Krátký 4, Břicháček 4

Po dvou venkovních utkáních bez bodu jsme doma přivítali soupeře bojujícího o zachování v přeboru i pro příští sezónu – TJ Libeč. Nastupovali jsme s jasným cílem zisků 3 bodů a s odhodláním ukázat svým věrným fanouškům, že umíme bojovat a hrát dobrý fotbal.
V 8. minutě se snažil Krátký přehodit hostujícího brankaře, ale jeho pokus skončil na tyči. V 10. minutě natáhl ke střele z 20 metrů Pich J. a po lehkém zaváhání hostujícího brankaře to bylo 1:0 pro domácí. Přestože soupeř nastoupil se značně staršími hráči, naše mužstvo nijak neoplývalo pohybem, na tož pak přesnou kombinací ani jednoduchostí, vše jsme se snažily řešit nakopávanými balóny, dlouhým držením míče, kličkami navíc místo narážečky či přesné přihrávky. Soupeř se snažil hrozit pouze z ojedinělých brejků, které téměř vždy zastavila naše spolehlivá obrana. V 38. minutě nepochopitelně chyboval hostující brankař a pro Krátkého nebyl žádný problém trefit prázdnou branku 2:0 pro domácí. Ale to bylo z naší strany za první poločas naprosto vše. Celkově 2 střely na branku a nijak pohledná hra, natož nějaká vypracovaná šance.
Od začátku utkání jsme se nijak nemohli dostat do tempa ani do kombinační hry. Do druhé půle s vedením v zádech jsem nastoupili s odhodláním zahrát si kombinační fotbal a přidat nějaké góly. Už po 10. minutách musel pro zranění střídat Vasiljev, kterého nahradil Dědek a tím došlo i k přeskupení sestavy. V 60. minutě Garček zahrál dobrý rohový kop a Prouza velmi dobře předskočil hostujícího brankaře – 3:0 pro domácí. Místo očekávané kombinační hry a užívání fotbalu, nastalo uspokojení, laxní přístup k hráčům, které vyústilo v 70. minutě obdrženou brankou v domácí síti, kdy nikým neatakovaný hostující hráč Herout zpoza vápna lehce přehodil pouze přihlížejícího brankaře 3:1. Až poté jsme ukázali i ojedinělé, dobře zakončené akce Barešem a Šnajdrem, kdy se velmi dobře vytáhl hostující brankař, který nepřipustil navýšení skóre pro domácí. Do konce utkání se již nic závažného nestalo. Velmi průměrné utkání pro nás se ziskem 3 (povinných) bodů.

Vrchlabí B – Baníček 3:1 (0:0), hráno 8.5.2014 v Dolní Branné od 14.00

Sestava a hodnocení: Středa 5 – Marvan 4 (68. Garček), Brát 3, Pich J. 3, Pich M.3 – Prouza 3, Honzera 4, Vasiljev 3, Šnajdr 3 (60. Studnička 4) – Krátký 4, Dědek 3

Další utkání v Dolní Branné – i tentokrát jsme bez bodu se zaslouženým výsledkem 3:1 pro vrchlabskou rezervu.

Již v 8. minutě jsme zahrávali pokutový kop za klukovský faul domácí obránce na Jíňu Dědka při rohovém kopu. Bohužel Roman Vasiljev nedal, stav tak zůstal stále bezbrankový. Vrchlabí hrálo na rozdíl od nás kombinační fotbal a dvě největší šance zlikvidoval Pavel Středa, který tak držel náš tým stále ve hře. My jsme se do zakončení prakticky až do konce poločasu nedostali a když už, tak koncovka byla mizerná a nepřesná.
Místo zlepšení do druhých 45. minut přišel naprostý kolaps. Po zbytečné standardce ve 48.minutě po chybě J. Picha byl Šnajdr myšlenkami všude, jen ne na hřišti a nechal pohodlně skórovat Herze z malého vápna, 1:0. Hned o tři minuty později vyučovali mladíci z Vrchlabí podruhé. Rychlý brejk po našem rohovém kopu, narážečka a perfektní zakončení Matějáka, 2:0. Ani to nám nestačilo k budíčku. V 62.minutě, zdálo se bezvýznamný balón u rohového praporku, 3 domácí hráči a naše kompletní obrana. Ale dvě rychlé přihrávky a pohodový přechod domácích v „souboji“ 1na1 a Herz střílí svůj druhý gól v utkání a celkově tak upravuje na 3:0. Až v 78.minutě Studnička nebyl líný na krok, chtěl být včas v souboji, domácí obránce ještě stihl našeho hráče nastřelit a odražený míč končí za bezmocným brankařem domácích – klasický reklamní gól „z půlky“, 3:1. Do konce utkání se již nic závažného nestalo, Vrchlabí si v pohodě hlídalo svůj náskok a jednoznačně zaslouženě bere všechny body. Závěrečný hviz rozhodčího Lukáše Říhy, který utkání zvládl bez problémů, byl pro nás vysvobozením.

V sobotu hrajeme doma s Libčí od 17.00. Věřím, že se podobný výkon nebude opakovat a domácím věrným fanouškům uděláme radost.

Podhůří – Baníček 3:2 (3:1) hrnáno za chladného počasí v sobotu 3.5.2014

Branky: J. Pich 2x

Sestava a hodnocení: Středa 5 – Marvan 4, Brát 5, Vasiljev 6, M. Pich 4 – Honzera 7, L. Bareš 6 (46. Dědek 5), Prouza 4 (80. Garček), Šnajdr 4 (55. Studnička 5) – J. Pich 7, Krátký 7

Za chladného počasí jsme přijeli na Hartu s cílem bodovat proti týmu, který má na jaře parádní formu a postupně míří z pásma sestupu tabulkou vzhůru. Bohužel se nám vůbec nepovedl začátek, kdy byli domácí borci jednoznačně lepší a v 19. minutě nás potrestal přesnou hlavičkou David Zdržálek 1:0. Hned o minutu později se okolo domácího stopera otočil Jarda Pich, který prostřelil tvrdou střelou domácího brankáře a bylo vyrovnáno, 1:1. Ani vstřelená branka nás nedokázala uklidnit, hned o minutu později jsme propadli na pravé straně, přesnou hlavičku ještě vyškrábl Pavel Středa na tyč, ale domácí Jirků pohodlně dorážel do prázdné branky, 2:1. Když po spolupráci Mlejnka a Emila Zdržálka po krásné akci druhý jmenovaný zvýšil hlavičkou na 3:1, tak to s námi nevypadalo dobře. Ke konci poločasu jsme se konečně začali dostávat více na balón, ale do konce úvodních 45ti minut se skóre již nezměnilo.
Do druhé dějství jsme lehce přeskupili řady, kdy zraněného Luboše Bareše nahradil Jíňa Dědek. Po dobře sehraném rohu snížil J. Pich střelou z vápna na 3:2, běžela 49. minuta a my měli dostatek času na obrat ve skóre. Po vyrovnání volala hlavička Jíni Dědka, měli jsme i dostatek střel ze střední vzdálenosti, ale bohužel chyběla kvalita v zakončení. S postupem času jsme otevírali více zadní vrátka a i domácí měli možnost skórovat, ale Pavel Středa s obranou byli pozorní. Ke konci utkání to už z naší strany byla křeč.

Po závěrečném hvizdu rozhodčího Seidela se domácí oprávněně radovali ze zisku tří bodů. My jsme naprosto prohospodařili úvodní dějství, kdy nám chyběl hlavně pohyb – to je hlavní příčina proč se nám předzápasový cíl nepovedl splnit. Druhý poločas jsme zvládli už lépe a v další utkáních je třeba navázat právě na takový výkon.

Baníček – Jánské Lázně B/Horní Maršov 6:2 (1:1), hráno na rtyňském pažitu 1.5.2014 od 17.00
Branky: Vasiljev, L. Bareš, Honzera, Šnajdr, Krátký, Studnička

Sestava a hodnocení: Středa 4 – Marvan 5, Brát 5, Vasiljev 5, J. Pich 4 – Honzera 7, Prouza 4 (55. Garček), L. Bareš 5, Šnajdr 4 – Krátký 4 (80. Tyl), Dědek 4 (55. Studnička 5)

Hosté se k utkání dostavili pouze v devíti, a tak se dal čekat drtivý tlak ze strany domácích, kteří nastupovali posíleni sobotní výhrou podloženou výborným výkonem. Bohužel i přes upozornění v kabině náš tým nedokázal zopakovat podobný přístup k utkání a nasazení. Hlavně první poločas to byla obrovská křeč, zakončení naprosto žalostné a o kombinačním fotbale se nám mohlo jen zdát. Hosté dokázali využít naší letargie v obraně a po zásluze dokázali vyrovnat na poločasových 1:1.
V druhém dějství jsme již přidali na důrazu a hlavně přesnosti, hru roztáhli do stran a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat – odměnou bylo 5 branek a zvlášť střela Luboše Bareše byla alespoň částečnou omluvenkou našim divákům za jinak mizerný výkon. Premiérovou mistrovskou branku v dospělých vstřelil další člen naší dorostenecké party Michal Studnička.
Na utkání nebylo mnoho pozitivního a získané body byly povinností. V sobotním utkání v Podhůří musíme naprosto změnit přístup, jinak bude zle nedobře.

Baníček – Kocbeře 2:1,  (1:1) hráno na rtyňském stadionu 26.4.2014 od 17.00
Branky: Vasiljev z penalty a L. Bareš

Sestava a hodnocení:
Středa 7 – Marvan 7, Brát 7, Vasiljev 8, M. Pich  7 – Honzera 8, Břicháček 7, L. Bareš 8, Šnajdr 7 (90. Garček)- B. Bareš 7 (46. Dědek 7), Krátký 8

Skvěle připravený trávník, krásné počasí i slušná návštěva  – do Rtyně přijel lídr tabulky Jiskra Kocbeře.

Utkání pro nás nemohl mít lepší začátek, již v 5. minutě proměnil Roman Vasiljev pokutový kop za ruku hostujícího obránce- 1:0. Poté se hra vyrovnala, ale ani jeden z týmu si nedokázal vytvořit slušnější brankovou příležitost, až od 30. minuty hosté převzali otěže , přidali na důrazu a pohybu, ale pozorná rtyňská defenziva vše vyřešila. Když už to vypadalo na konec poločasu, přišel zbytečný faul na levé straně, centr do vápna a perfektní hlavička Šmída – vyrovnáno 1:1.  V tuto chvíli jsme byli rádi, že poločas skončil, protože jsme se naprosto nepochopitelně přestali soustředit na fotbal a zkušený soupeř nás za to nemilosrdně potrestal.
Do druhého dějství jsme vstoupili s cílem urvat první jarní tříbodové vítězství. Kombinačně se nám moc nedařilo a když už jsme se dostali ke střela, tak naše zakončení bylo velmi nepřesné. V minutě 60. si Dominik Honzera otestoval pravou stranu, první průnik mu nevyšel, ale o pár minut později už vletěl do vápna, jeho střelu vyrazil s námahou hostující brankář jen na malé vápno a rychlík Luboš Bareš vrátil vedení na stranu Baníčku, 2:1. V minutě 75. mohlo být ještě veseleji, Roman Vasiljev využil mezery v kocbeřské defenzivě a už běžel sám na golmana, hostující Hrneček ve snaze vypíchnout míč, ale se skluzem přišel o vteřinku později a za faul uviděl od rozhodčího Seidela červenou kartu. Kdo si myslel, že se hosté položí, neměl pravdu. Ve zbývajících minutách si vytvořil tlak, do naší šestnáctky lítal jeden centr za druhým, ale pevná obrana v čele s Pavlem Středou byla pozorná až do závěrečném hvizdu.

Domácí hráči se přesvědčili, že hrát můžou s každým. Když ve hře nechybí chuť a vůle makat a jezdit jeden za druhého, tak se výsledek musí dostavit. Za sobotní výkon si celý tým zaslouží absolutorium. Rtyňští fans po utkání po právu a s radostí borcům za Baníčku zatleskali. Teď si jen přenést nasazení a podobný přístup do dalších utkání.
FK Stážné – Baníček 3:1, (2:0) hráno v Dolní Branné 19.4.2014 od 14:00
Branka: Vasiljev

Sestava a hodnocení: Středa 3 – Marvan 6, Brát 4, Honzera 6, J. Pich 5 – M. Pich 3 (80. Slavíček), Vasiljev 5, Krátký 4, Dědek 2 (55. Studnička 4)- B. Bareš 4, Šnajdr 4 (65. Garček)

Další jarní kolo nás čekal soused z tabulky OP – mančaft ze Strážného. Od úvodních minut jsme byli zakřiknutí a bez důrazu. První trest přišel již v 9. minutě – při standardní situaci naši hráči nebyli schopní odkopnout míč do bezpečí a přímo z následného rohu s vydatnou, pomocí větru a chybujícího Pavla Středy se domácí dočkali úvodní branky – 1:0. O pár minut později vstřelil branku po krásné kombinaci Michal Šnajdr, který si bohužel nepohlídal obranou linii domácích a branka tak nemohla být správně uznána pro ofsajd. Už o pár minut později přišel dlouhý centr domácích za naši obranu a Jíňa Dědek jen staticky stínoval domácího záložníka, který krásnou střelou zvyšuje na 2:0. Úvodní půlhodinu utkání jsme naprosto prospali a zkušení domácí nás po právu trestali. Do poločasu jsme ještě mohli snížit, kdy do vyložené šance poslal navrátilec do sestavy Béda Bareš opět Michala Šnajdra, ale špatný první dotek znamenal stop našim nadějím na brankovou korekci.
Místo zvýšeného důrazu v úvodu druhé pětačtyřiceminutovky přišlo v 50. minutě další zaváhání Jíni Dědka, který doslova daroval míč domácím a zkušený Janoch přidal celkově třetí branku Strážného.  Hned na to mohl své zaváhání Jíňa napravit, ale jeho slušné zakončení zlikvidoval domácí brankář. O pár minut později již skóroval Roman Vasiljev přízemní střelou z hranice šestnáctky, ale při další pokusu Jardy Picha se opět zaskvěl gólman Strážného a to bylo z naší strany vše. Na závěrečný tlak jsme neměli a domácí si zkušeně pohlídali vítězství.
I přes značně improvizovanou sestavu jsme měli podat daleko lepší výkon a fotbal v našem provedení byl špatný. Zdaleka ne všichni hráči byli ochotní podstoupit osobní souboje a pracovat více pro tým. Před dalším kolem, kdy do Rtyně přijede lídr soutěže máme nad čím přemýšlet a co změnit.

Baníček – Staré Buky 1:1 (0:1), penalty 4:3, hřiště Baníčku 12.4.2014

Sestava a hodnocení:
Středa 6 – Marvan 6, Brát 5, Turek 6, M. Pich 4 – Honzera 5, Vasiljev 5, Prouza 4 (40. Dědek 4), L. Bareš 5 – J.Pich 5, Šnajdr 4 (70. Studnička)
Branka: 55. Turek
Penalty: všichni naši střelci proměnili – Vasiljev 2x, Marvan a J. Pich 1x

Úvodní jarní domácí utkání mělo nezvykle brzký začátek, na naši žádost, po dohodě obou klubů byl výkop stanoven na 14.30 krásného sobotního odpoledne. Znovu po pár letech zavítal na rtyňský stadion i Ivo Kábrt, ale tentokrát v hostujícím týmu a v domácí sestavě se po více než roční odmlce objevil Luboš Bareš. I přes souběžně hrané derby pražských „S“ byla ve Rtyni slušná divácká návštěva.

Od úvodních minut se hrál opatrný fotbal, kdy bylo znát, že ani jeden tým nechce udělat chybu. První poločas patřil jednoznačně fotbalově lepším hostům. Naši borci byla zakřiknutí, bojácní a když už jsme se dostali do koncovky, tak nám chyběl  důraz i přesnost. Zákonitě přišel trest v podobě první branky, starobucký Makovský natáhl z 25metrů ke střele a s pomocí teče našeho obránce skončil míč za bezmocným Pavlem Středou. Mohlo být ještě hůře, kdyby hostující Maňuch proměnil svoji tutovku. V 35. minutě žlutě faulovat Vítek Prouza, při tomto zákroku se navíc zranil a musel jít na plac Jíňa Dědek.
Do druhé poločasu vstoupil tým s odhodlání výsledek otočit. Přidalo se na přesnosti a vytoužená vyrovnávají branka na sebe nenechala dlouho čekat. Po ose Marvan – Honzera – J. Pich  a technicky zakončující Turek vyrovnává z hranice šestnáctky na 1:1. Obdržená branka značně znervózněla hostující tým, který přestal hrát fotbal a  hráči se začali hádat s rozhodčím. Žluté varování za protesty Pálinkáš nebral vážně, a když k tomu přidal vulgarity a lehký atak hlavního rozhodčího – následovala okamžitě karta červená. Tento moment přerušil utkání na několik minut, do té doby velmi slušní a hlasití fandové Starých Buků počastovali rozhodčího mnoha nepublikovatelnými výrazy, k nim se přidal i vystřídaný Mucudis. Kdyby rozhodčí po zápase nepodlehl tlaku hostujících a popsal tuto situaci v zápise, jak původně avizoval, bylo by ve čtvrtek na DCK „veselo“.
Do konce utkání chybělo ještě 25 minut a domácí hráči chtěli vstřelit duhou  branku,  nejblíže k tomu měl J. Pich, který z hranice vápna nastřelil tyč. Ostatní ofenzivní snažení bylo z naší strany velmi nepřesné a zkušená obrana hostů dirigovaná dvojí Gábrle – Kábrt s přehledem vše ubránila. Hosté i přesto, že hráli téměř půlhodinu v deseti, byli nebezpeční a rozhodně jen nebránili nerozhodný výsledek nicméně ani oni si nevytvořili další vyloženou šanci. Druhý bod jsme získali díky 100% úspěšnosti penaltových střelců a výbornému P. Středovi, na první pokus si šáhl a ve čtvrté sérii už byl úspěšný.

Před utkáním by nám možná dva body byly málo, po utkání je bereme a konečný výsledek odpovídá průběhu utkání. Hosté dominovali první poločas, v druhém jme měli více ze hry my. Do dalších utkání, ale musíme přidat i lepší fotbalový projev.

Vítězná -Baníček 0:0, penalty 3:4, hráno na těžkém terénu ve Vítězné 5.4. 2014 od 16.30
V penaltovém rozstřelu uspěli 2x Petr Tyl a Roman Vasiljev, nikoliv Vítek Prouza

Sestava a hodnocení:
Středa 6 – M. Pich 6, Brát 6, Turek 6, J. Pich 7 – Honzera 5, Prouza 5, Vasiljev 7, Dědek 5 (55. Dvořák 5, 91. Tyl) – Krátký 3, Šnajdr 6 (80. Garček)

K úvodnímu utkání jarní části OP jsme zajížděli do Vítězné s cílem získat tři body, po utkání bere dva a i s těmi jsme spokojení. Od úvodních minut bylo znát, že hráči chtějí zapomenout na ne zrovna povedená přípravná utkání. Aktivita po celém hřišti, napadání domácí rozehrávky už v zárodcích a koneckonců i důraz v osobních soubojích, který nám tolik v minulých utkáních chyběl.

Za první dvacetiminutovku stojí za zmínku jen dvě žluté karty pro naše hráče. K prvnímu vážnějšímu ohrožení domácí branky se dostal ve 30. minutě Jíňa Dědek po souhře s Michalem Šnajdrem a Vítkem Prouzou, škoda jen nedůrazného zakončení, které nám dělalo problém prakticky po celé utkání. V 38. minutě jsme se dostali ke standardce z 18ti metrů, Vítek Prouza zvolil technickou střelu, kterou jsme si sami zblokovali a o dvě minuty později si domácí téměř vstřelili vlastní branku po centru z pravé strany a jen výborný reflex domácího brankáře nám nedovolil jít do vedení. Hráči Vítězné se dostali k zakončení až na konci první půle po naší zbytečné chybě při rozehrávce. Avšak i jim chyběla kvalita, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.
S cílem pokračovat v aktivitě a vstřelit branku jsme vstoupili do druhé půle. Bohužel už v 50. minutě se nechal zbytečně vyloučit Filip Krátký, který nejprve hasil svojí chybu faulem na V. Robka zakládajícího rychlý kontr domácích a během několik okamžiků místo zakončení zkusil přesného arbitra Prokopa, který mu za filmování udělil oprávněně druhou žlutou. Do té doby byl Filip naším nejlepším hráčem, který domácím bekům dělal velké problémy. Domácí logicky ucítili šanci a převzali otěže. Dokázali hru roztáhnout na celou šířku hřiště, naše defenziva ale pracovala strojově přesně a všechny nakopávané balony trpělivě odvracela. Prakticky za celé utkání si vytvořili jedinou vážnější příležitost. S hlavičkou po jednom z centrů si výborným zákrokem poradil Pavel Středa. Až do konce utkání jsme se snažili hrát na rychlé brejky, fyzických sil rychle ubývalo, ale všichni do jedno dřeli, dřeli a dřeli.
Hráči Baníčku udrželi bezbrankový stav až do 94. minuty, kdy zazněl hvizd rozhodčího. O druhý bodík po penaltovém rozstčelu se zasloužil Pinďa Tyl a Roman Vasiljev, kteří proměnili obě své penalty a dvěma zneškodněnými pokusy domácích Pavel Středa.

Hráči mi udělali velkou radost svým přístupem, chutí bojovat a srdíčkem – pochvala pro celý tým.

Přípravná utkání

30.3.2014 … rtyňský stadion … Baníček – Úpice B 2:6, (1:3)
Branky: Dědek, Honzera
Sestava: Středa – Pich M., Brát, Turek, Honzera – Studnička (46. Garček), Prouza, Vasiljev, Dědek –  Krátký, Šnajdr (60. Karásek, 75. Studnička)

22.3.2014 … UMT Trutnov … Trutnov C – Baníček 6:0 (3:0)
Sestava: Středa – Marvan, Brát, Turek (65. Garček), M. Pich (20. J. Pich a následně 60 M. Pich) – Honzera, Prouza, Vasiljev, Dědek (45. Studnička) – Krátký (65. Karásek), Šnajdr
– lekce z přístupu k utkání, nasazení a bojovnosti

16.3.2014, 13.30 … UMT Trutnov, Baníček vs. Staré Buky 3:2 (1:0)
Branky: Krátký, Břicháček, M. Pich
Sestava: Středa – Marvan, Brát, Turek (87. Garček), M. Pich – Honzera, Prouza, Dědek (75. Šnajdr) – Krátký – Břicháček, Šnajdr (65. Karásek)

9.3.2014, 16.00 přírodní hřiště Za Potokem, Červený Kostelec B vs. Baníček 2:0, (0:0)
Sestava: Středa – Marvan, Brát, Honzera, M. Pich – Studnička, Prouza, Vasiljev – Bareš, Šnajdr
Střídali: Vlček, Krátký, Slavíček J., Hoffman

1.3.2014, 16.00 … UMT v Novém Městě nad Metují PU Baníček vs. Velkým Poříčím nad Metují 3:2, (0:0)
Branky: Prouza 2, Hoffman

Sestava: Středa – Marvan, Brát, J. Pich, Honzera – Dědek, Vasiljev, Prouza, Studnička – Šnajdr, Bareš
střídali: Hoffman, J. Slavíček, Garček

16.2. 2014, 17.00 … UMT Trutnov, Baníček vs. Janské Lázně 0:1, (0:1)

I. poločas: Středa – Martin Pich, Brát, Jarda Pich – Turek – Honzera, Vasiljev, Prouza, Dědek – Bareš, Krátký

II. poločas: Středa – Marvan, Brát, Jarda Pich – Turek (60. Dědek) – Honzera (60. Karásek), Vasiljev (75. Garček), Prouza, Slavíček – Bareš (60. Dvořák), Hoffman

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..