Champions Camp

Champions Camp
Fotbalový kemp pro děti pod vedením profesionálních trenérů
Vážení přátelé,
trenér František Straka povede společně se svými asistenty Jirkou Novotným a Petrem Vrabcem fotbalový Champions Camp pro hráče od 8 do 15 let v Kralupech nad Vltavou. Akce se uskuteční od neděle 29. června do pátku 4. července 2014.
Srdcař a motivátor Straka Vás vyburcuje tak, že na hřišti necháte úplně všechno, co ve Vás je. Budete se učit v maximální rychlosti za plného nasazení a z kempu budete odjíždět s novými dovednostmi a životními zážitky. Franz Straka připravil do detailu všechny tréninky a osobně je za pomoci svých asistentů povede. Každý účastník bude s trenérským triem ve velmi intenzivním kontaktu minimálně 3 hodiny denně.
Fotbalové tréninky doplňuje pečlivě připravený program, který seznámí kempery s dalšími obory nezbytnými pro jejich vývoj a růst. Můžete se těšit na každodenní atletické lekce pod vedením špičkových trenérů, regeneraci a protahování, boje v týmových soutěžích, naučíte se zásady první pomoci, ligový rozhodčí s Vámi projde pravidla fotbalu nebo budete diskutovat o zásadách fair play. Trenéři rozeberou Vaší fotbalovou techniku u videa a doporučí, v čem se dále zelpšovat.
Program bude probíhat na sportovištích města Kralupy nad Vltavou. Kempeři budou ubytováni ve 3* hotelu Sport, stravování je zajištěno 6x denně. Dozor a zdravotník budou k dispozici 24 hodin denně.
Více informací a registrace na http://www.championscamp.cz/fotbal/about
Příspěvek byl publikován v rubrice Informace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..