Utkání 19.- 20.10.2019

Okresní přebor muži 11.kolo, sobota 19.10.2019, 15.30 M.Buky                                                FC Mladé Buky – TJ Baník Rtyně 4:3(1:1)

ČP KP mladších žáků U13–skupina C, 7.kolo, neděle 20.10.2019, 11.00 Jaroměř      Jaroměř – Č.Kostelec B/Rtyně 0:1                                                                              Police/Náchod B – Č.Kostelec/Rtyně 1:0                                                                              Jaroměř – Č.Kostelec B/Rtyně 0:1

KP starší přípravky U11, 7.kolo, sobota 19.10.2019, 9.00 Č.Skalice                Č.Kostelec/Rtyně – Rozkoš/V.Jesenice 16:9                                                                            Č.Kostelec/Rtyně – Hradec Králové 9:21

OP starší přípravky U11, 7.kolo, pátek 12.10.2019, 15.00 Rtyně                                        Rtyně/Č.Kostelec B – Pilníkov/St.Buky 11:0 a 14:3

Krajský pohár mladší přípravky U9, 7.kolo, neděle 13.10.2019 10.00 Dobruška Č.Kostelec/Rtyně – Dobruška/Opočno 24:17                                                        Č.Kostelec/Rtyně – Jaroměř 25:7

Rubriky: Informace, Výsledky zápasů | Napsat komentář

Utkání 12.- 13.10.2019

Okresní přebor muži 10.kolo, sobota 12.10.2019, 15.30 Rtyně                                                    TJ Baník Rtyně – TJ Jiskra Podhůří 6:0 (3:0)

ČP KP mladších žáků U13–skupina C, 6.kolo, neděle 13.10.2019, 11.00 Police n/M.  Broumov – Č.Kostelec B/Rtyně 0:3                                                                            Police/Náchod B – Č.Kostelec/Rtyně 0:6                                                                          Č.Kostelec B/Rtyně – Rozkoš/V.Jesenice 0:6

KP starší přípravky U11, 6.kolo, sobota 12.10.2019, 9.00 Č.Kostelec            Č.Kostelec/Rtyně – Náchod 8:22                                                                            Č.Kostelec/Rtyně – Trutnov II 13:6

OP starší přípravky U11, 6.kolo, sobota 13.10.2019, 9.00 Lánov                                          Lánov – Rtyně/Č.Kostelec B 2:1 a 2:5

Krajský pohár mladší přípravky U9, 5.kolo, neděle 13.10.2019 10.00 Rtyně Č.Kostelec/Rtyně – Náchod 14:17                                                                          Č.Kostelec/Rtyně – Hradec Králové 39:8

Rubriky: Informace, Výsledky zápasů | Napsat komentář

Výsledky utkání 5.- 6.10.2019

Okresní přebor muži 9.kolo, sobota 5.10.2019, 16.00 Rtyně                                                      TJ Baník Rtyně – FK Poříčí 4:8 (2:1)

ČP KP mladších žáků U13–skupina C, 5.kolo,sobota 5.10.2019, 14.00 Č.Kostelec Č.Kostelec B/Rtyně – Rasošky odloženo                                                                            Č.Kostelec B/Rtyně – Nové Město odloženo                                                                    Č.Kostelec B/Rtyně – Rozkoš/V.Jesenice  odloženo

KP starší přípravky U11, 5.kolo, sobota 5.10.2019, 10.00 Trutnov                                  Trutnov II – Č.Kostelec/Rtyně odloženo                                                              Č.Kostelec/Rtyně – Hradec Králové odloženo

OP starší přípravky U11, 5.kolo, neděle 6.10.2019, 9.00 Rtyně                                          Rtyně/Č.Kostelec B – Rudník  odloženo na 28.10.2019

Krajský pohár mladší přípravky U9, 4.kolo, sobota 5.10.2019 9.00 Vrchlabí                Vrchlabí – Č.Kostelec/Rtyně 15:22                                                                        Č.Kostelec/Rtyně – Vysoká 15:21

Rubriky: Informace | Napsat komentář

Utkání 28.- 29.9.2019

Okresní přebor muži 8.kolo, sobota 28.09.2019, 16.30 Vítězná                                            Sokol Vítězná – TJ Baník Rtyně 2 : 3 (2 : 2)

Rubriky: Informace | Napsat komentář